ENMED© Global

SIA “ManPower Consult Group Baltic” ir oficiālais “ENMED Global” pārstāvis Baltijā, kas piedāvā individuālos aizsardzības līdzekļus klīnikām, slimnīcām un citām veselības iestādēm.

Produkti

ENMED © ️ ar vairāk kā divdesmit gadu pieredzi medicīnas produktu ražošanā,
ražo visa veida individuālos aizsardzības līdzekļus.

medicinas maskas enmed
Maskas
halati enmed mcgbaltic
Halāti
enmed medicinas kombinezoni
Kombinezoni
enmed medicinas piederumi
Citi produkti

20 GADU PIEREDZE

Mūsu produkti ir radīti, balstoties uz bagātīgo pieredzi un zināšanām materiālu nozarē. Mēs varam nodrošināt labāko produktu kvalitāti un apmierināt klienta prasības, vienmēr veicot padziļinātu tehnisko analīzi.

KVALIFIKĀCIJA

ENMED© cenšas iegūt visu nepieciešamo kvalifikāciju un ražošanas sertifikātus. Šie nepārtrauktie centieni ir pārliecinošs apliecinājums mūsu vēlmei sasniegt ilgtspējīgu izaugsmi kopā ar mūsu klientiem.

INTEGRĀCIJA UN INOVĀCIJA

Pilnībā integrējot ražošanas procesu, ENMED© nodrošina plašu produktu klāstu nozarēs kā medicīna, rūpniecība un tiešajiem patērētājiem. Mēs lepojamies ar to, ka vienmēr domājam, lai klienti ir apmierināti.

STRATĒĢISKAS ALIANSES UN SADARBĪBAS

Cieši sadarbojoties ar augstākā līmeņa uzņēmumiem visā pasaulē, mēs pilnībā apzināmies jaunākās tirgus tendences un vienmēr cenšamies radītu pašus jaunākos produktus, kam redzam pieprasījumu tirgū.

ENMED© masku ražotne

ENMED© cimdu ražotne

ENMED© ražotne

ENMED© audumu ražotne

enmed razotne

COVID 19

Ja strādājat bīstamā darba vidē, ieteicams lietot atbilstošu aizsargapģērbu, īpaši ārstiem, kas strādā ar Covid-19 pacientiem. Jūs varat pārbaudīt, kuri ENMED® kombinezoni ir piemēroti COVID-19.

Halāts nodrošina tikai daļēju kakla līdz ceļa aizsardzību, un tiem bieži ir atveres muguras rajonā. Kombinezons ir paredzēts visa ķermeņa aizsardzībai un nodrošina 360 grādu aizsardzību.

Ieteicams lietot pilnu aizsargapģērbu. Tie ir sertificēti ar EN 14605 pret infekcijas izraisītājiem.

ENMED® ir ieguvis reputāciju Krievijas, Turcijas, Azerbaidžānas un Amerikas veselības iestādēs.

Katram produktam tas ir atšķirīgs – šo informāciju varat uzzināt apskatot individuālā produkta aprakstu.

PVO COVID-19 gadījumā iesaka halātu, nevis kombinezonu. Ja neesat pārliecināts, ka riska kontakts nāk no priekšpuses, halāts, kas atbilst veiktspējas prasībām, var būt pietiekami labs. Bet, saskaroties ar COVID-19 vai citām nezināmām aerosola pārnēsājamām slimībām, mēs iesakām piemērot EN 14605 sertificētu kombinezonu, lai nodrošinātu 360 grādu aizsardzību frontes operatoriem.

Par produkciju

ENMED® koncentrējas uz lietotāju drošību un komfortu. ENM101 un ENM102 nodrošina labu barjeru, turklāt tiem ir raksturīga lieliska elpojamība un argonomisks dizains. Tāpēc lietotāji novērtēs ENMED®, kas nodrošina ne tikai aizsardzību, bet arī valkāšanas komfortu, vienlaikus nēsājot to ilgu laiku.

ENMED® produkti nesatur halogenētus savienojumus, tāpēc tos var sadedzināt vai apglabāt kontrolētā poligonā saskaņā ar vietējiem noteikumiem.

Lūdzu, esiet piesardzīgi, lai piesārņotāji nesaskartos ar valkātāju, un tas jāiznīcina saskaņā ar vietējiem noteikumiem.

Nepiesārņotus apģērbus var pārstrādāt. Visa utilizācija jāveic saskaņā ar vietējiem noteikumiem.

Mazgāšana un gludināšana ietekmēs materiālu veiktspēju. Tāpēc ENMED® izstrādājumus nav ieteicams mazgāt vai gludināt.

  1.  Uzglabāt sausos, tīros apstākļos oriģinālajā iepakojumā. 
  2. Uzglabāt prom no tiešiem saules stariem, augstas temperatūras avotiem un šķīdinātāja tvaikiem.
  3. Uzglabāt temperatūru diapazonā no -5 ° C līdz +25 ° C un ar relatīvo mitrumu zem 80%.

Uzglabāšanas laiks ir 36 mēneši no izgatavošanas datuma, ja tas tiek uzglabāts, kā norādīts iepriekš.

PVO COVID-19 gadījumā iesaka halātu, nevis kombinezonu. Ja neesat pārliecināts, ka riska kontakts nāk no priekšpuses, halāts, kas atbilst veiktspējas prasībām, var būt pietiekami labs. Bet, saskaroties ar COVID-19 vai citām nezināmām aerosola pārnēsājamām slimībām, mēs iesakām piemērot EN 14605 sertificētu kombinezonu, lai nodrošinātu 360 grādu aizsardzību frontes operatoriem.

  1. Saskaroties ar smagajām eļļām, dzirkstelēm vai liesmām vai uzliesmojošiem šķidrumiem. 
  2. Vidē ar augstu mehānisko risku (piemēram: nobrāzumi, plīsumi, griezumi).
  3. Vidē, kur saskaras ar bīstamām vielām, kas pārsniedz CE sertifikātu, kas attiecas uz konkrēto izvēlēto ENMED® kombinezonu. 
  4. Vidē ar pārmērīga karstuma apstākļiem.

Saskaņā ar ES noteikumiem ENMED® kombinezoni nav ietecams lietot atkārtoti, lietotājs ir atbildīgs par to, vai vēlaties to atkārtoti izmantot. Bet, lūdzu, esiet piesardzīgs, uzvelkot un noņemot, lai nesabojātos, ja nolemjat to izmantot vairāk nekā vienu reizi.

 

Veic pasūtījumu izmantojot kontaktu formu, e-pastā vai pa telefonu, un mēs piegādāsim individuālos aizsardzības līdzekļus visā Latvijā, kā arī Eiropā tajā pašā dienā vai nākošajā. 

Scroll to Top