Ķirurģiskais halāts

Apstiprinājumi:

CE apstiprināts saskaņā ar IAL regulāciju ES 2016/425

Dizaina iezīmes:

  • Nepūkojošs materiāls;
  • Bez lateksa; Šķidrumu atgrūdošs;
  • Ultraskaņas darinātas piedurkņu šuves;
  • Trikotāžas aproces ērtībai;
  • Raglan piedurknes;
  • ETO sterilizēts;

Uzglabāšana un iznīcināšana:

  • Uzglabāt sausos, tīros apstākļos oriģinālajā iepakojumā temperatūru diapazonā no 15 ° C līdz 25 ° C (58 ° F līdz 78 ° F) un ar relatīvo mitrumu zem 80%.
  • Uzglabāt prom no tiešiem saules stariem, augstas temperatūras avotiem un šķīdinātāja tvaikiem.
  • Uzglabāšanas laiks ir 60 mēneši no izgatavošanas datuma, ja tiek uzglabāts, kā norādīts iepriekš.
  • Rīkojieties un iznīciniet piesārņotos apģērbus uzmanīgi un saskaņā ar valsts noteikumiem.

Augsta veiktspēja ar augstu komfortu.
Visi mūsu halāti ir izstrādāti, lai uzlabotu jūsu ķirurģiskās komandas sniegumu. Visi ENMED ķirurģiskie halāti ir sašķelti krūtīs un piedurknēs, lai nodrošinātu lielāku komfortu un kustību brīvību. Katram halātam ir ļoti garš āķa un cilpas kakla aizdare, kas nodrošina viegli pielāgojamu, bez spraugām pielāgotu pieguļošanu, un garas un ciešas aproces, kas nodrošina labāku piemērotību un noturību. Audumi, kas nodrošina valkātājam ērtu un sausu pat ilgstošu procedūru laikā. Lielākā daļa mūsu ķirurģisko halātu ir veidoti ar līmētām piedurknēm, lai nodrošinātu lielāku komfortu un izturību.

Plaša izvēle.
Lai apmierinātu visas vēlmes tālākajā apkārtnē, mēs piedāvājam piecas dažādas auduma iespējas, kurām katrai ir savs stils un pastiprinājums. Tāpēc, izmantojot ENMED, ārstiem ir visplašākais pieejamais izmēru, garuma, stiegrojuma veida un uzmavas konstrukcijas klāsts. Uzticama aizsardzība ENMED halātu audumi piedāvā neticamu aizsardzību. Katrs halāts ir bez lateksa un atbilst vai pārsniedz EN 13795 standarta minimālās veiktspējas prasības ar ļoti zemu savilkšanos. Essential & Advanced materiāli ar augstu hidrostatisko aizsaradzību un papildu spirtu atgrūdoša apstrāde nodrošina valkātājiem nepieciešamo aizsardzību un pelnīto komfortu. 

Viegli izmantot.
Visiem ENMED ķirurģiskajiem halātiem ir intuitīva krāsu kodēšana. Produktu etiķetes, kaklasaites un pārsūtīšanas cilnes tiek parādītas purpursarkanā krāsā standarta veiktspējai vai zilā krāsā augstas veiktspējas nodrošināšanai. Pilieni ir saistīti ar ASV standarta AAMI līmeni 1 līdz 4 **. Šīs krāsas, kā arī pilieni uz halāta, kā arī zīmogs abās pusēs ar izmēru un garumu ļauj viegli izvēlēties ideālu halātu jebkuras ķirurģiskas procedūras individuālajām prasībām.

Sertifikāti

Kā pasūtīt ?

 

Pasūti ENMED produkciju izmantojot kontaktu formu, e-pastu vai pa telefonu, un mēs piegādāsim individuālos aizsardzības līdzekļus visā Latvijā, kā arī Eiropā tajā pašā dienā vai nākošajā. 

Scroll to Top